ONS TEAM

Kennismaken met ons team? Het is altijd prettig een gezicht te zien van degene met wie je een gesprek hebt. Wij stellen graag onze medewerkers van Fysiotherapie Hoogezand voor:

Lex Uildriks

Lex Uildriks

Praktijk eigenaar
Manueel therapeut
Dry Needling
Kiss-specialist

BIG-nummer: 49035228004 luildriks@fysiotherapie-hoogezand.nl

Peter Kamerling

Peter Kamerling

Praktijk eigenaar
Algemeen fysiotherapeut
Schouder en knie specialist
Sportrevalidatie
Echografist
Dry Needling
Shockwave
Mulligan

BIG-nummer: 59049271104 pkamerling@fysiotherapie-hoogezand.nl

Marieke Gelling - van der Wolde

Marieke Gelling - van der Wolde

Algemeen Fysiotherapeut
Master Fysiotherapie Oefentherapie Chronische Ziekten
Hydrotherapie

BIG-nummer: 39909790504 mgelling@fysiotherapie-hoogezand.nl

Justin Vording

Justin Vording

Algemeen Fysiotherapeut
Master manueel therapeut i.o.
MSU Echografist
Shockwave

BIG-nummer: 19916741904 jvording@fysiotherapie-hoogezand.nl

Sanne Bouma

Sanne Bouma

Algemeen Fysiotherapeut
Master Manueel therapeut i.o.
Mulligan
Shockwave
Hydrotherapie
Redcord
Hoofdpijn specialist
 

BIG-nummer: 99919958304 sbouma@fysiotherapie-hoogezand.nl

Frank Ploeger

Frank Ploeger

Algemeen Fysiotherapeut
Fysio-Fitness
Shockwave
Medical taping
Dry needling

BIG-nummer: 69925026104 fploeger@fysiotherapie-hoogezand.nl

Lieke Groenbroek

Lieke Groenbroek

Algemeen Fysiotherapeut
Oefenzaal therapeut

BIG-nummer: 09926106504 lgroenbroek@fysiotherapie-hoogezand.nl

Harriette Slagers- Boswinkel

Harriette Slagers- Boswinkel

Algemeen Fysiotherapeut
Oedeemtherapeut
Bekkentherapeut
Thuiszorg fysiotherapeut


 

BIG- Nummer: 89033237204 hslagers@fysiotherapie-hoogezand.nl

Bouwina Wiersema

Bouwina Wiersema

Psychosomatische Fysiotherapeut
SOLK-specialist
Myofeedback
 

BIG-nummer: 99035502504 bwiersema@fysiotherapie-hoogezand.nl

Wilma Renkema

Wilma Renkema

Kinderfysiotherapeut
Algemeen Fysiotherapeut
Bewegingswetenschapper

BIG-nummer: 59034802304 wlrenkema@fysiotherapie-hoogezand.nl

Ellen Janssen

Ellen Janssen

Kinderfysiotherapeut
Algemeen Fysiotherapeut

Big-nummer: 19034012604 ejanssen@fysiotherapie-hoogezand.nl

Vienna Bol - de Lange

Vienna Bol - de Lange

Kinderfysiotherapeut
Algemeen Fysiotherapeut
Vet Sportief

BIG-nummer: 99909782704 vdelange@fysiotherapie-hoogezand.nl

Natasja Djasmadi - van der Warf

Natasja Djasmadi - van der Warf

Master Geriatrische Fysiotherapeut
Arbeidsfysiotherapie
TIGRA adviseur Arbeid en Gezondheid

BIG-nummer: 69909626804 Hoogezand@tigra.nl

Marja Heuckeroth

Marja Heuckeroth

Administratie

Administratie

Renate Lutter - de Graaf

Renate Lutter - de Graaf

Secretariaat

Secretariaat

Copyrights © 2020 All Rights Reserved by Fysiotherapie Hoogezand